Personlig Trening

Personlig Trening

Hos oss får du individuell oppfølging av våre trenere og terapeuter som har spesialutdanning innen kvinnekroppen. Sammen med din helt egne trener og terapeut legger lager dere et spesialtilpasset treningsopplegg tilpasset din kropp, din livsstil, dine plager og dine mål.

Hos oss kan du trene med personlig trener både på dagtid og kveldstid. Du kan også ta med deg din baby på trening dersom det er ønskelig.

Våre trenere hjelper deg med:

  • Forebyggende trening før svangerskap
  • Riktig trening under svangerskap
  • Opptrening etter fødsel
  • Vektreduksjon
  • Styrke kroppen
  • Holdningsbasert trening
  • Legge opp et skreddersydd treningsopplegg
  • Forebygge skader
  • Opptrening av delte magemuskler – rectus diastase
  • Riktig trening etter skade

Våre trenere

Navn: Linn Skaar Johansen
Stilling: Osteopat D.O. MNOF, mammatrener og muskelterapeut
Kontakt: linn@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Tine Oppedal
Stilling: Osteopat D.O. MNOF, personlig trener og mammatrene
Kontakt: tine@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Helene Victoria Ausland
Stilling: Osteopat D.O MNOF og mammatrener
Kontakt: helene@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Siri Johansen
Stilling: Kiropraktor MNKF og mammatrener
Kontakt: sirij@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Cathinka Devor Lunde
Stilling: Jordmor, akupunktør og yogainstruktør
Kontakt: cathinka@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Inger Line Høiness
Stilling: Yogainstruktør
Kontakt: inger@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

X