PT Gravid

PT Gravid

Gratulerer sĂĄ mye med en liten spire i magen!

Her får du din egne PT gjennom graviditeten for å forberede kroppen på svangerskapet og ikke minst, til selve fødselen.

Første timen går dere sammen gjennom dine forutsetninger, dine mål, eventuelle vondter eller plager og veien videre. På trening vil du og din PT ha treningssalen for dere selv samt ha mulighet til å kombinere trening og behandling dersom det trengs.

Hos oss møter du faglige dyktige trenere med spesialutdanning innen kvinnehelse og graviditet, så du kan være trygg på at du blir godt tatt vare på. Alle våre trenere er utdannet terapeuter så du får en god og bred tilnærming for å nå dine mål.

    VĂ…RE TRENERE

    Navn: Linn Skaar Johansen
    Stilling: Osteopat D.O. MNOF, mammatrener og muskelterapeut
    Kontakt: linn@oslokvinnehelsesenter.no
    Bestill time

    Navn: Tine Oppedal
    Stilling: Osteopat D.O. MNOF, personlig trener og mammatrene
    Kontakt: tine@oslokvinnehelsesenter.no
    Bestill time

    Navn: Siri Johansen
    Stilling: Kiropraktor MNKF og mammatrener
    Kontakt: sirij@oslokvinnehelsesenter.no
    Bestill time

    Navn: Mari Rudin Resaland
    Stilling: Fysioterapeut MNFF og trener
    Kontakt: mari@oslokvinnehelsesenter.no
    Bestill time

    Navn: Cathinka Devor Lunde
    Stilling: Jordmor, akupunktør og yogainstruktør
    Kontakt: cathinka@oslokvinnehelsesenter.no
    Bestill time

    Navn: Inger Line Høiness
    Stilling: Yogainstruktør
    Kontakt: inger@oslokvinnehelsesenter.no
    Bestill time