Gravidyoga – andre og tredje trimester

Gravidyoga - andre og tredje trimester

25aug18:0019:00Gravidyoga - andre og tredje trimesterMandag kl. 18-19

Event detaljer

Gravidyoga er et fantastisk kurs for deg med en liten spire i magen. Her fokuserer vi på å styrke kroppen gjennom svangerskapet, forbedrede til fødsel og tiden som kommer etter – både under graviditet, fødsel og tiden etter. Vi jobber blant annet med pusten, kontakt med dype magemuskler, korsrygg, bekkenbunn og ikke minst å finne roen i en hektisk hverdag og bli kjent med den lille i magen.
Kurset er tilpasset gravide gjennom hele svangerskapet med et fødselsforberedende fokus og du trenger ingen forkunnskap om yoga for å delta. Vi tilrettelegger kurset etter deg og eventuelle plager.

Kursvarighet: 8 uker – mandager kl. 18.00-19.00.
Kursholder: fysioterapeut, trener og yogalærer Cathrine Julsvoll

Praktisk informasjon:

  • ha på behagelig treningstøy
  • ha med vann
  • vi er maks 9 stykker i salen under kurset
  • vi har alt av utstyr så du behøver ikke ha med deg noe
  • har du spesielle ønsker eller plager gjerne informer oss om dette på forhånd

Kursforløp: 25. aug 2025 – 27. okt 2025

Det er ingen trening i ferier

For påmelding se under kommende arrangementer eller send oss en mail på: info@oslokvinnehelsesenter.no eller ring oss på telefon 400 92 004

Mer

Tid

25. august 2025 18:00 - 19:00(GMT-11:00)

Billett priser

Pris kr2,850.00

Hvor mange billetter? -1 +

Totalt kr2,850.00

8 Billetter igjen!

Get Directions

Comments (0)