6 Linn, Tine, Siri, Cathinka, Mari, Bettina

6 Linn, Tine, Siri, Cathinka, Mari, Bettina
14. april 2021 @sassa

Navn: Linn Skaar Johansen
Stilling: Osteopat D.O. MNOF, mammatrener og muskelterapeut
Kontakt: linn@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Tine Oppedal
Stilling: Osteopat D.O. MNOF, personlig trener og mammatrene
Kontakt: tine@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Siri Johansen
Stilling: Kiropraktor MNKF og mammatrener
Kontakt: sirij@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Cathinka Devor Lunde
Stilling: Jordmor, akupunktør og yogainstruktør
Kontakt: cathinka@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Mari Rudin Resaland
Stilling: Fysioterapeut MNFF og trener
Kontakt: mari@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Bettina Tømte
Stilling: Osteopat D.O. MNOF, muskelterapeut og trener
Kontakt: bettina@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time