11 Linn, Mari, Siri, Tine, Bettina, Angelina, Zoe, Melanie, Cathrine, Inger Line, Caroline

11 Linn, Mari, Siri, Tine, Bettina, Angelina, Zoe, Melanie, Cathrine, Inger Line, Caroline
4. October 2021 @sassa

Navn: Tine Oppedal
Stilling: Osteopat, trener og forfatter
Kontakt: tine@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Linn Skaar Johansen
Stilling: Osteopat og trener
Kontakt: linn@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Bettina Tømte
Stilling: Osteopat og trener
Kontakt: bettina@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: MĂ©lanie Chamorel Astrup
Stilling: Osteopat og muskelterapeut
Kontakt: melanie@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Cathrine Julsvoll
Stilling: Fysioterapeut og trener
Kontakt: cathrine@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Angelina Ettinger
Stilling: Osteopat, muskelterapeut, hypopressiv trener, yogalærer og operasjonssykepleier
Kontakt: angelina@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Caroline Gundhus Nysted
Stilling: Samtaleterapeut, familie og parterapeut
Kontakt: caroline@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Mari

Navn: Mari Rudin Resaland
Stilling: Fysioterapeut og trener
Kontakt: mari@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Siri Johansen
Stilling: Kiropraktor og trener
Kontakt: sirij@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Zoé Boulloud
Stilling: Osteopat, hypopressiv trener og legestudent
Kontakt: zoe@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time

Navn: Inger Line Høiness
Stilling: Yogalærer
Kontakt: inger@oslokvinnehelsesenter.no
Bestill time